CREAS DERİ

Herkese merhabalar, bugün tüm dünya üzerinde yaygın olarak kullanılan deri materyallerin üretiminde satışında sizlere hizmet sunan Creas Deri yine sizlerle. Alanında uzman ustalarımız sayesinde en kaliteli el işçiliği sayesinde ürünlerimizin üstün kaliteli olmasını sağlayarak siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Deri üretimi ve imalatı konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak deri alanında en modern ve en şık ürünleri üreterek sizlere hizmet sunuyoruz. Hizmet anlayışımız sayesinde mutlu müşteriler, şık mülteriler ve tarzını mükemmel bir şekilde oluşturan müşteriler oluşturuyoruz. Biliyorsunuz ki deri materyaller bizler için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Bu aksesuarlar gerek kullanım hissiyatı olsun gerek ise uzun ömürlü oluşundan dolayı bizlere her zaman yardımcı olmaktadır.

Creas Deri olarak ürettiğimiz deri çanta, deri kemer, deri çocuk kemeri, deri kadın cüzdanları, deri erkek cüzdanları, deri iş çantaları bugün sizlerin en vazgeçilmez aksesuarları arasında olmaktadır. Ürünlerimizi özenle üretip en kaliteli en iyi fiyat ve en temiz hizmet olarak sizlere sunuyoruz. Satış kanallarımız üzerinden bizlere ulaşmakta acele edebilirsiniz.

Şıklığınızı ve zarafetinizi harika deri aksesuarlarımız ile tamamlamak için Creas Deri' yi yani bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere alanında uzman olduğumuz deri sektöründen en kaliteli parçaları sunmaya devam edeceğiz. 

Bizlere WhatsApp iletişim hattımız üzerinden ulaşabilir, web sitemizi ziyarete edebilirsiniz. Ürettiğimiz modeller hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ürünlerimize göz atıp fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz modeller hakkında üretim var mı yok mu veya istenilen modellerin kişiselleştirilebilmesi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gerek baskılı olsun gerek ise sadece şık deri çanta, deri kemer, deri cüzdan, deri kartlık gibi ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Sizler ne isterse bizler onları üretmek için canla başla çalışırız. Ürünlerimizi zamanında üretip sizlere zamanında kargolarız. Sizlerde tarzınızı Creas Deri' nin en güzel parçaları ile tamamlarsınız. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizde ki iletişim formunu doldurarak bizlerden ürün talebinde bulunabilirsiniz. Sosyal medyalarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Hizmette sınır yok anlayışımız ile her zaman mutlu müşteriler yaratmaya devam edeceğiz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda olacağız. Bizlere tarif edeceğiniz ve hali hazırda mağazamızın size sunduğu deri modellerimiz hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. İsterseniz gelip mağazamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerimizi görerek ve temas ederek kalitesi ve duruşu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Elimizden gelenin en iyisini yaparak sizlerin mutluluğunu kazanmaya devam edeceğiz. Deri sektöründe öncü olan firmamız sizlerin her zaman isteklerini yanıtlamakta ve ihtiyaçlarını karşılamakta öncü bir firma olacaktır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder herkese bol sevgiler ve saygılar dileriz.

CREAS DERİ